Makine Mühendisi Şükrü Çamurlu, 1995 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Plan, proje ve yapı denetim sektöründeki başarılarından sonra 2010 yılında biriktirdiği bilgi ve tecrübe ile Kızılelma İnşaat’ı kurmuştur. 2015 yılında hedeflerini büyüten Kızılelma İnşaat Denizli’nin yanı sıra Burdur, Afyon, Aydın ve İzmir’de de faaliyet göstermektedir.

Bölgesinde sektörünün öncü firmalarından olan Kızılelma İnşaat bugüne kadar 200.000 m2 yaşam alanı ve 1.000’ in üzerinde konut, işyeri üretip teslim etmiştir. Bugün toplam 850 adet konut ve işyeri üretmeye devam Kızılelma İnşaat, önümüzdeki 5 yıl içerisinde 400.000 m2 yeni yaşam alanı üretmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz;
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz;
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insana, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.